Про нас

Хто ми?

Насамперед - ми такі ж люди, як і Ви. Ми знаємо і розуміємо, як важливо знайти найкращий подарунок для наших коханих, рідних, колег, друзів і начальства. Такий подарунок, який не залишить байдужим свого майбутнього господаря або господиню, який не стане припадати пилом десь у кутку, і буде використовуватися часто і приносити тільки позитивні емоції своєму власникові. Ми цінуємо Ваш час, тому серед усього різноманіття товарів ми вже відібрали найцікавіші, незвичайні та оригінальні рішення.


Наша ціль

У сучасному світі, в столітті коли швидкість та ритм життя збільшуються шаленими темпами, ми пропонуємо Вам трохи пригальмувати й озирнутися.

Найважливіші, найдорожчі і улюблені люди знаходяться поруч з нами, але у нас все частіше не вистачає часу хоча б просто подзвонити. Ми забуваємо або відкладаємо на потім і, через деякий час, з подивом озираємося і розуміємо, що залишилися на самоті. У друзів є інші плани, рідні роз'їхалися по країні, на роботі одні суперники ... Не допускайте такого! Обов'язково частіше зустрічайтеся з близькими, використовуйте будь-які приводи для цього і, звичайно, даруєте подарунки! Адже правильно обраний подарунок завжди буде нагадувати про Вас. І зовсім не важливо, скільки він коштував, якщо в його підбір Ви вклали частинку своєї душі!


 Наші пропозиції

Ми не хочемо нікого обмежувати в можливості отримання якісних товарів, тому готові доставити кожен подарунок в будь-який куточок України!

Ми відкриті для діалогу і з задоволенням вислухаємо всі Ваші пропозиції та побажання. Всі доступні форми зв'язку з нами розміщені на сторінці "Контакти".

Зараз ми на самому початку шляху і сподіваємося, що назавжди вирішимо для Вас питання пошуку подарунків.


 

 Giftoff.net - Ваш улюблений магазин подарунків!

Copyright © 2015 |-Тимчак Вадим-|. All rights reserved.
Giftoff.net - інтернет-магазин подарунків №1 в Україні © 2019
Ми в соціальних мережах:
Ми В контакте Ми в Одноклассниках Ми в Facebook Ми в Google+ Ми в Твіттер